August 18, 2014

Yes, I Can- 2

Russian post below
אז אני ממשיכה עם הפרויקט [ זהירות אורך]
המשימות הבאות הרבה יותר מורכבות מלעשות סדר על השולחן ודורשות הסתכלות פנימים . על עצמי ועל היצירות שלי. וואו. קשה... אבל אני חופרת מטבעי , אז השאלות שטניה שואלת הן טובות (ולא רק בתחום היצירה )
משימה מס' 2 - רשימת הדברים שמביאים לי השראה. הרשימה תהיה ארוכה למדי, אבל נתחיל. עבודות של יוצרות מוכשרות, בלוגים שאני עוקבת אחריהם, PINTEREST  - אבל כאן גם הבעיה של התמכרות לשיטוט ובזבוז זמן...
הכי הרבה ההשראה אני מוצאת מתוך הצורך לתת לאנשים את היופי והמיוחדות של עבודת יד. כך שעבודות שאני יוצרת בנשימה אחת הן בדרך כלל אלו שמיועדים למישהו יקר. אני מוצאת השראה גם באמירות מחזקות, תמונות,  פרחים וגם נייר יפה:-) מצרפת לוח השראה שעשיתי פעם ועדיין רלוונטי.


Итак я продолжаю работать над проектом. 
Следуйщие задания гораздо сложнее чем убрать стол. Но я и так постоянно копаюсь в себе , так что Танины вопросы пришлись очень кстати. 
Задание №2  Выпиши для себя вещи, которые тебя вдохновляют максимально.  На фотографии моя прошлогодняя доска вдохновления. A список будет довольно длинным. Работы талантливых скраперов со всего мира, блоги которые я читаю, Pinterest - но здесь есть и проблема - это захватывает, остановится не возможно и время потрачено ...  Основное вдохновение подпитывается желанием подарить дать людям красоту и уникальность ручной работы. Работа, которую я создаю на одном дыхании обычно предназначены для дорогого человека. Вдохновение приносит и чтение красивых фраз, фотографии , цветы и красивая бумага :-) 

משימה מס' 4 - למה החלטתי להיות סקראפבוקרית? [ אני יודעת שאין מילה כזאת :-) ]
כי גיליתי שתוך שעות בודדות של יצירה אפשר לראות תוצאה :-) לפני זה עיצבתי על מוצרי עץ ומתכת, שכבות של צבע,  שעות של ייבוש ועוד 24 שעות לקה בסוף. היה מרענן לראות את התוצאה "המיידית". זה התחיל מכרטיס ברכה לחברה שילדה. ואז בשוונג עשיתי עוד כמה כרטיסים (מה זה פשוטים... ) לפי הזמנה של בתי לחברות שלה.  ושאר היסטוריה :-)  והיום אני פשוט מכורה לנייר.

задание №4 - Напиши в своем посте почему ты решила стать скрапбукером.
Потому что когда-то, когда захотела сделать подарок подруге, обнаружила что за несколько часов можно создать законченний проект :-) А сегодня я просто обожаю красивую бумагу

משימה מס' 5 - מטרה . מה אני רוצה ללמוד או לנסות.
יותר מדי :-) אבל אני אנסה להתמקד. אני רוצה לעצב אלבומים בסגנון ווינטאג'. וזה אומר:
- ללמוד כל סוגי הישון : עם דיו, עם קפה ותה
- ללמוד כריכת אלבומים
- ללמוד בניית תמונות מוסתרות
- ללמוד עיצוב שכבות של נייר וקישוטים
- ללמוד קומפוזיציה של פרחים בסגנון פרימה (גם אם זה מתאים יותר לשאבי... )
נראה לי מספיק, לא?

Задание №5 Поставь себе цель. То, что ты давно хотела научиться или попробовать. Раздели ее на мелкие. Опиши ее в блоге.

Я хочу создавать aльбомы в стиле Винтаж
- научится техникам состаривания : чернилами, кофе и чаем
- научится готовить переплёты для альбома
- научится строить расскладки для скритых фотографий
- научится многослойным композициям из бумаги и украшений
- научится многослойным композициям цветов в силе Примы


משימה מס' 7 - להראות את היצירה שאני אוהבת.למה את חושבת שהיא מוצלחת? איך יצרת אותה ומאיפה באה ההשראה?
אני בוחרת להציג את העבודה היותר ישנה שלי. התקדמתי והשתפרתי מאז, אבל יש משהו בכרטיס ברכה הזה שגורם לי גאווה. קודם כל הוא נעשה מאפס. לא היה לי בבית שום דבר מתאים חוץ מכמה מדבקות. היו בזכרון ( וב-PINTEREST ) כמה הדרכות שהתאימו. וככה "בניתי " את הגדר וגם את הענף של עץ אשוח.  קומפוזיציה היא שילוב של יצירות שונות שראיתי ברשת. וההשראה? אווירת החג בבלוגים מחול. גם אני רציתי קסם .


Задание №7 Покажи нам свою работу, которую ты любишь, которая тебе очень нравится. 
Почему ты считаешь ее удачной? Как она у тебя получилась? Может тебя вдохновило задание или эта бумага?
Я решила показать отрытку которая сделана больше года назад. С тех пор я научилась многому, но эта открытка навсегда останется для меня особенной. Я приготовила её с нуля. Дома не было ничего подходящего кроме несколких наклеек. В памяти було несколько МК которые хотела попробовать. "Построила" забор, сложила ёлочную веточку, а композиция сложилась сама на основе множества просмотренных открыток. А вдохновение? От всех праздничних блогов . Мне тоже захотелось чуда :-)תודה שבאתם לבקר ונשארתם עד הסוף :-)
פוסטים נוספים על הפרויקט
* שלב 1
* שלב 2

Спасибо Таня за такие чудестные вопросы. И спасибо всем кто быдержал моё копание до конца. Оставляйте следы :-)
Дополнитальные этапы проекта:

No comments:

Post a Comment